klub@karate-wroclaw.pl / wroclawskiklubkarate@interia.pl

507 066 016

Podsumowanie 33. Wagowych Mistrzostw Europy Karate Kyokushin – komunikat

Podsumowanie 33. Wagowych Mistrzostw Europy Karate Kyokushin – komunikat

Publikacja 22 maja 2019 | karadm

Opadł kurz i ostygły emocje po 33. Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin zorganizowanych przez Wrocławski Klub karate – Ichiban Sypień Dojo. W zawodach wzięło udział 720 zawodników z 29 krajów. Zmagania sportowców we wrocławskiej Hali Obita oglądało kilka tysięcy sympatyków tego sportu. Organizacyjnie i sportowo zawody stały na najwyższym poziomie. Reprezentacja Polski również nie zawiodła, zdobyła worek medali wszystkich kolorów. Nasz klub może się pochwalić trzecim miejscem Aleksandra Olszewskiego w kategorii kumite juniorów 12-13 lat , który nieznacznie uległ zawodnikowi z Rosji w walce o finał oraz dwoma czwartymi miejscami w kategorii senior: Ani Wiatrowskiej , która wygrała z Mistrzynią Europy i o finał uległa zawodniczce z Rosji i Patryka Sypień w drodze do półfinału pokonał vice Mistrza Europy i w boju o finał „przegrał” po dwóch dogrywkach z legendarnym Alejandro Navarro. Dodatkowo Ania została uhonorowana pucharem ku pamięci Jarka Kaczmarczyka, a Patryk dostał prestiżową nagrodę „Best Spirit” i thermomix ufundowany przez firmę Vorwerk Polska Sp Z O.O.
Wielkie podziękowania należą się sponsorom, bez których zawody te nie mogły by się odbyć: firmie CAMdivision, Vorwerk Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., HELI FACTOR Sp. Z o.o., Dudix Sp. Z o.o., BUDINPOL Sp. Z o.o., Nutricatering Sp. Z o.o., Firma Nasienna Granum Sp. J, Koelner Polska Sp. z o.o. , Pracownia Projektów Drogowych Rafał Walkowiak, Nutricatering Sp. Z o.o., Faurecia Wałbrzych, INCOOD SP. Z O.O, Sante Sp. Z o.o., Natvita Sp. z o.o., Climowool Sp. Z o.o., OSHEE™ Polska Sp. z o.o. , Omega Buildings Sp. z o.o.Sp.k., Redo sp. z o.o,
Szczególne podziękowania również dla Pana Krzysztofa Kubów – Posła na Sejm RP oraz dla Pana Ryszarda Semika za pomoc w organizacji zawodów.
Nie można pominąć naszych wspaniałych wolontariuszy, którzy z wielkim zaangażowaniem pomagali w przygotowaniach i organizacji turnieju. Dla was wszystkich wielkie OSU.
Impreza sportowa współfinansowana była przez Gminę Wrocław, Fundację KGHM Polska Miedź oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Patronat medialny nad imprezą objęła TVP 3 oraz Słowo Sportowe. Mistrzostwa Europy były organizowane pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Wrocławia.

Komunikat końcowy zawodów do pobrania tutaj

ZAPISY

Informacje i zapisy na zajęcia 

 

Od poniedziałku do soboty w godz.10.00-20.00 pod nr tel.  507 066 016

Szczegółowych wyjaśnień udzielą także instruktorzy Kyokushin KARATE przed i po każdym treningu.

ODWIEDŹ NAS

GALERIA